Online scoring – ESC

Novinkou pro rok 2024 je online scoring. Tedy disciplína, kdy si hráči sami zadávají své výsledky na jamkách ihned po jejich dohrání. Je pravda, že je to práce navíc, ale je to pár vteřin po každé jamce a přínos pro ostatní a zejména naše kamarády, kteří nás sledují z klubovny nebo z tepla domova je to exkluzivní nástroj. Během hry totiž jsou neustále k dispozici aktuální výsledky a do turnaje to vnáší další napětí.

Letos to ještě nebude povinnou součástí, ale věříme, že nás v tomto podpoříte. Náš turnaj totiž bude prvním čtyřkolovým turnajem, na kterém bude tento nástroj, který vyvinula Česká golfová federace, testován. Budeme první, protože Grabmasters je vždy o krok napřed.

Co to obnáší? Je to jednoduché. Věříme, že převážná většina z nás má ve svém telefonu aplikaci České golfové federace. Pokud ji skutečně máte, tak máte vlastně vyhráno. Na startu každého kola již stačí pouze aplikaci spustit a zmáčknout červené tlačítko na hlavní stránce. Tím se přenesete do prostředí elektronické score karty, kde již pouze zadáváte výsledky. Zadávat může každý zvlášť nebo jeden z flightu za celý flight.

V této aplikaci také budete mít náhled na leaderboard celého turnaje, takže vždy budete vědět, jestli můžete zvolnit nebo je na čase přidat. A to už je rozdíl, jestli stojíte na odpališti a víte, jestli chcete zahrát dabla nebo stačí tripl.

Bližší informace vám samozřejmě můžeme poskytnout před startem v klubovně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *