Tři králové roznášejí pozvánky!

Již několik let dodržujeme hezkou tradici – na Tři krále rozesíláme pozvánky pro hráče, kteří si je jakýmkoliv způsobem zaslouží. Ani letos jsme tento milý zvyk neporušili. I když … měli jsme namále. I programovací jazyky totiž odrůstají chlapeckým střevícům a stávají se vyspělejšími a komplikovanějšími. I ony se vyvíjejí a zavádějí nová slova, která ještě před rokem třeba vůbec neexistovala nebo znamenala něco úplně jiného. Na to tentokrát narazil Forby, když se domníval, že opraví datum a vše pofrčí dál. Chyba lávky, kamaráde. Všechno je jinak! Celou noc prožil pod tlakem a programoval až se mu od prstů prášilo. Ale nebyl by to Forby, aby to nedokázal. Pozvánky jsou již na cestě k vám a vy se můžete radovat a chlubit.

Co teď?

  • pozvánka přišla? Potvrďte svou účast … tedy pokud jste si jisti, že se chcete zúčastnit. Ale než potvrdíte, pečlivě prostudujte svůj kalendář, jestli se termín turnaje nekříží s babiččinými narozeninami, tchýniným pohřbem, narozením syna či jinou zásadní životní událostí.
  • pozvánka přišla? Nepotvrzujte svou účast … tedy pokud si nejste jisti, že se chcete zúčastnit.
  • pozvánka přišla? Pochlubte se na sociálních sítích, ať všichni vědí, že patříte mezi vyvolené, kteří si svou účast již vybojovali.
  • pozvánka nepřišla? Hledejte ve spamu, nevyžádané poště, v koši, všude!
  • pozvánka nepřišla? Dejte nám vědět. Nakonec, vždyť se všichni známe, takže to není takový problém.
  • pozvánka nepřišla? Možná nesplňujete žádnou z kvalifikačních podmínek. Pokud si to nemyslíte, pečlivě prostudujte Podmínky soutěže a pokud se vaše přesvědčení potvrdí, dejte nám vědět.
  • pozvánka nepřišla? Jmenujete se Peter Babčák nebo Lenia Vrbíková? Potom vám přijít nemůže, protože nemáme vaši mailovou adresu. Když nám ji pošlete, pozvánka přijde.
  • pozvánka nepřišla? Bohužel nedokážeme ovlivnit doručování mailů. Setkáváme se s problémem, že na některé domény maily prostě nechodí. Například nejpoužívanější Gmail nás zlobí ukrutně. Problém může být také v tom, že mám k dispozici vaši mailovou adresu, kterou již nepoužíváte a nedali jste nám vědět, že se adresa změnila. I to se dá ale napravit a dát nám vědět.

Co potom?

  • pozvánka přišla? Pečlivě sledujte svou příchozí poštu a to včetně spamu a nevyžádané pošty, protože vám přijde odkaz na výběr hracích časů pro první dva hrací dny.
  • pozvánka nepřišla? Neházejte flintu do žita, protože 1. března se objeví na webu Grabmasters možnost přihlášení do turnaje a získáte tak možnost zařazení do seznamu náhradníků a naději na svou účast.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *