Grabmasters 2024 – Podmínky soutěže

Je tu Nový rok a s ním obvykle ožívají webovky Grabmasters. Je to složitý a technicky náročný proces, ale ani letošek nebude výjimkou. Po necelých devíti měsících komatu není jednoduché donutit všechny funkce opět k životu. Vlastně je to trochu jako v životě. Po devíti měsících čekání přichází na svět nový ročník. Tak mu popřejme šťastný a dlouhý život. Alespoň do konce dubna.

Všechno začíná stanovením podmínek, za kterých se bude hrát. To je kapitola, kterou každoročně obhospodařuje chairman Michael MJ Jon. Nedělá to poprvé, takže svou práci již dokončil a zase se mu to povedlo. Podmínky soutěže jsou tedy na světě a připraveny pro vaše studium. Zde je jistě na místě doporučit vám pečlivé prostudování každého odstavce. Jsou to zajímavé věci a navíc jsou i poučné.

Nám už zbývá popřát každému z vás mnoho štěstí, protože na víc už nemáme čas. Musíme makat na novém ročníku a vybavování nám nezbývá moc času. Takže vy, kteří jste splnili kteroukoliv z kvalifikačních podmínek, se můžete těšit na pozvánku … kontrolujte tedy pravidelně mail a spam (občas se to stává) a vám ostatním, kteří budete pokoušet své štěstí přejeme, aby vám to vyšlo a setkali jsme se na začátku dubna na Grabštejně.

Nezapomeňte se pravidelně vracet na naše webové stránky www.grabmasters.cz a na naše profily na sociálních sítích Facebook, Instagram a Twitter. Musíme vám toho hodně říct a bylo by dobré, abyste to všechno věděli.

V případě jakýchkoliv nejasností samozřejmě rádi zodpovíme vaše dotazy, které můžete psát do komentářů pod článkem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *