Pozvánky rozeslány

V obvyklém termínu, tedy na Tři krále byly i pro letošní ročník Grabmasters rozeslány pozvánky hráčům, kteří splnili kteroukoliv z kvalifikačních podmínek.

Jak je zmíněno v rozeslaném mailu, je potřeba v pozvánce závazně potvrdit účast v turnaji a hned nebo kdykoliv později si zarezervovat startovní čas pro své první a druhé kolo turnaje. Stejně jako v minulých ročnících ponecháváme v prvních dvou kolech tuto volbu na samotných hráčích. Pozor! Svůj hrací čas můžete volit pouze jednou pro každé kolo! Pokud tedy uděláte chybu nebo se vaše plány změní, je potřeba kontaktovat Forbyho na našem Helpdesku, který vám umožní tuto volbu změnit. Počítejte však s tím, že to není zadarmo. Součástí mailu je také odkaz na pozvánku a hlavně proklik na Podmínky soutěže, které byste si měli pozorně pročíst a seznámit se se všemi záludnostmi, které si na vás Board of Governors připravil.

Pokud snad máte pocit, že by vám měla přijít pozvánka a ona přesto nepřišla, podívejte se do spamu, jestli ji náhodou algoritmus vašeho poblouzněného správce mailové schránky omylem nevyřadil z regulérní pošty.

Termín pro potvrzení účasti pro hráče, kteří obdrželi pozvánku je 28. února 2023. Hráči, kteří do tohoto termínu svou účast nepotvrdí, budou automaticky přeřazeni do kategorie 19, tedy mezi náhradníky a své právo startu tím ztratí.

A protože opakování je matka moudrosti, přidáváme ještě přehled kvalifikačních podmínek tak, jak byly stanoveny pro 11. ročník Grabmasters.

Kvalifikační kategorie hráčů: 

1) účastník 1. ročníku Grabmasters v roce 2013 (doživotně)
1a) legendy – na základě rozhodnutí Board of Governors (doživotně) 
2)  předchozí vítězové Grabmasters (doživotně) 
3)  TOP10 Grabmasters 2022 (mimo kategorie 1-2) 
4) účastníci Grabmasters 2022, kteří dokončili turnaj i PAR3 Contest (mimo kategorie 1-3) 
5) účastníci Grabmasters 2022, kteří dokončili finálové kolo (mimo kategorie 1-4) do 50. místa včetně 
6) účastníci Grabmasters 2022, kteří dokončili finálové kolo (mimo kategorie 1-4) od 51. místa výše 7)  úřadující Mistr a Mistryně GCGRA ve hře na jamky *) 
8)  úřadující Mistr a Mistryně GCGRA ve hře na rány + poslední vítěz G-Open *) 
9)  vítěz Grabštejn cupu z předchozího roku *) 
10)  člen CZDGA – včetně *) 
11)  šampión a šampiónka posledních Olympijských her *) 
12)  vítěz/ka kteréhokoliv turnaje Major z předchozího roku *) 
13)  každý kdo ukecá Forbyho *) 
14)  vítěz/ka Order of Merit PGA Tour, European Tour, LPGA, LET z předchozího roku *) 
15)  vítěz Czech Masters z předchozího roku *) 
16)  šampion/ka ČR na rány a/nebo jamky – kategorie dospělých z předchozího roku*) 
17)  R&A member nebo účastník TARS2016 *) 
18)  Nejvýše postavený hráč/ka na WAGR ke dni 31. 3. 2022 /12.00 CET *) 
19)  náhradníci
*) pokud nespadá do některé z předchozích – vyšších kategorií 

Kvalifikační kategorie hráčů určují přednost v pořadí při potvrzení pozvánky. Nejsou samy o sobě automatickou garancí startu. Hráč/ka smí startovat pouze na pozvání Board of Governors a tuto pozvánku musí potvrdit ve stanoveném termínu. Pokud tak neučiní, bude eventuální pozdější přihláška přesunuta do kategorie 13 a v případě neukecání Forbyho rovnou do kategorie 19. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *